Jdi na obsah Jdi na menu
 


návštěvní kniha

 Máte dotaz? Poznámku? Nebo jste se mnou plavali a rádi byste to komentovali?

Ring volný :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(icazale, 19. 9. 2018 0:01)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(masshal, 17. 9. 2018 9:54)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(Gebzar, 11. 9. 2018 12:11)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(feran, 7. 9. 2018 16:00)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 15:29)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 4. 9. 2018 15:31)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(hemerrila, 31. 8. 2018 18:27)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 31. 8. 2018 14:23)

Hello. And Bye.

Beste Angebote fur den Verkauf eines Hauses in Deutschland

(ivasa, 19. 5. 2018 16:46)

Ankundigungen uber
https://england4trip.wordpress.com/ - wohnung kaufen in wien privat

plavani

(Lenka Ponikelska, 23. 12. 2016 9:46)

Milenu mohu jen doporučit pro její citlivý přístup k dětem a také praktické a teoretické znalosti. Je vidět, že jí její práce zajímá do hloubky a baví. Děkujeme za plavání, šátkování a další cenné rady, kterých se nám s Maxíkem dostalo. Doporučuji setkání před porodem nebo hned po

Plavání a podpora

(Veronika Vránová, 20. 12. 2016 21:58)

S "tetou Milenou" začala Justýnka plavat, když jí bylo šest týdnů. Hned při první návštěvě bylo jasné, že si budou rozumět. Vlastně, že si budeme všichni rozumět. Jusťa plavání milovala a miluje, s radostí a úsměvem od ucha k uchu zkoušela všechno, co jí Milena učila. A nejen to, Milena je také úžasně milá a empatická žena, která nás podpořila a poradila při potížích s kojením, povídali jsme si o psychomotorickém vývoji, příkrmech, botičkách, nebo třeba i o našich kočkách. Až je mi líto, že už Justýnka z vany pomalu odrostla, přecházíme do většího bazénu a přijdeme tak o pravidelné pohodové a obohacující návštěvy tety Mileny. Děkujeme moc! Veronika, Šimon a Justýna

Plavání

(Magdalena Justová, 5. 7. 2013 11:18)

Moje zkušenost:
Plavání Bertíčka s Milenou byl malý zázrak. Bertík byl od narození velmi, velmi plačtivé miminko. Jakmile Milena dorazila na kurz působili na mě oba, že se dávno znají, že mají nějakou společnou řeč, do které neumím proniknout a přestože vodu rád něměl a byl zrovna nevyspalý, šel Mileně "na ruku" se vším, co s ním zkusila. Nezapomenutelný zážitek!

Botičky

(Andrea Macháčková, 20. 5. 2013 9:59)

Dobrý denMileno, na vašich stránkách jsem se dočetla, že radíte i s výběrem prvních botiček, tak se chci zeptat:) V obchodě jsme proJohanku zkoušeli velikost S, která ji podle délky chodila má být ale já jsem ji tam nebyla schopna tu nožku obout resp. vynaložila jsem značné úsilí a ta botička byla všude nadoraz. Měla prostě moc tlusťoučký nárt a velikost M zas všude odstávala. Má se tedy botička kupovat úplně padnoucí bez nějaké rezervy s tím, že se používaním poddá a nebo se má kupovat s rezervou? šlo o capáčky z měkké kůže. Zároveň bych už ráda chodila sJohankou na hřiště, pískoviště, do trávy a na kamínky - jsou capáčky dostačující (třeba mokrý písek) a nebo už raději koupit botičky s hrubší podrážkou? vlastně ale ani nevím, jestli tak malé boty vůbec vyrábějí. Děkuji za odpověď a přeji hezký sluneční den:)

plazení-lezení-stoupání

(Andrea Macháčková, 8. 4. 2013 11:28)

Dobrý den, Mileno, ráda bych se s vámi poradila ohledně psychomotorického vývoje mojí dcerky Johanky - za týden jí bude 9.měsíců a doteď se plazila asymetricky víc na jednu stranu. Nicméně jí to nevadilo, spolehlivě i rychle se dostala tam, kam potřebovala:) navíc mi kamrádka říkala, že jakmile začne lozit, všechny ty svalové dysbalance si srovná. Ale teď se děje to, že když se Johanka někam doplazí, jde na kolena a rovnou si stoupá! I když s ní teď dělám posilovací cviky ve vaně (držím ji za stehínka nebo za ručky na zádech) přitahováním se stáčí k jedné straně jako při tom plazení. Mám strach, že to lezení úplně obejde a dál bude zatěžovat víc jednu stranu. Jsou, podle vás, mé obavy oprávněné? Děkuji za odpověď a přeji hezký den!

Re: plazení-lezení-stoupání

(Milena J., 11. 4. 2013 14:24)

Dobrý den,
děkuji za důležitý dotaz. Je trochu těžké reagovat přesně, když mimi nevidím. Budu to muset vzít zeširoka.
Podle toho co píšete to vypadá, že by Johanka opravdu mohla mít tendenci lezení "obejít".
Rozdělím Váš dotaz na dvě části:
1.) Záleží jak asymetrické plazení, které Vám Johanka předvádí, vypadá a jak trvá dlouho. Tím, že je plazení pomalejší a dítě se sune po bříšku, tak mu ještě asymetrie pohybu nemusí vadit, poradí si. A při rychlejším lezení se pak srovná.
Zkouší se Johanka zvednout na 4 a houpat se nich? Má ještě chvíli čas, ale je to důležitý krok k lezení.
Samo asymetrické lezení pak většinou signalizuje problém a bylo by lepší nechat Johanku prohlédnout neurologem a zařadit specializovaná cvičení, aby se jednostrannost vykompenzovala. Rovnoměrné, aktivní lezení je pro zdravé držení těla základ.
2.) Stavění se na zadní se nemusíte obávat, pokud přichází až po zahájení lezení. Jde o tzv. "vertikální lezení", kdy dítě obchází překážku a stále k pohybu potřebuje všechny 4. Jen je třeba dávat pozor, zda si nestoupá na špičky, nebo na stočenou špičku, ale aby stálo na patičce. Je to předstupeň chůze a děti to skutečně procvičují téměř od prvního dne lezení.
Pokud se dítě staví dříve než začne lézt, doporučuji vyšetření neurologem, aby se lezení vhodnou rehabilitací nastartovalo.
Asi jsem Vás moc nepotěšila, ale kontrolní vyšetření na neurologii skutečně doporučuji.
Hodně štěstí a zdravý růst
Milena Jeřábková

Reference

(Lucie, 26. 6. 2012 13:57)

S paní Milenou Jeřábkovou jsem byla více než maximálně spokojena a jsem velmi šťastná, že jsem na ni narazila :-). Docházela k nám od synových dvou a půl do dvanácti měsíců.Vždy mi velice ochotně pomohla a poradila ve všech aspektech péče o mého synka. Nejvíce si vážím toho, že mě naučila, jak správně nosit miminko v šátku, s čímž jsem na začátku měla problémy. Díky ním jsem se také naučila nosit v klubíčku i s abdukční dečkou. Kromě plavání mi radila se správnou manipulací s dítětem, s výživou, čištěním zoubků, opalováním a bylo toho spoustu, spoustu a spoustu dalšího. Moc děkujeme za všechno! :-) Lucie a Dominik

Plavání

(Kateřina, 13. 5. 2012 21:35)

Za začátku jsem se plavání ve vaně trochu bála, protože naše dcerka umí už od narození dát velmi důrazně najevo, že se jí něco nelíbí. Začali jsme tedy až v jejích třech měsících. Plavání se jí líbilo moc, takže jsme si díky němu užili spoustu pěkných společných chvil.
Taky jsem moc ocenila, že Milena průběžně sledovala motorický vývoj naší dcery a radila nám, co dělat, aby probíhal správně.
Z plavání se stal koníček - plaveme dosud, ale už v bazénu (který jsme také vybrali na Milenino doporučení).
Rozhodně máme v plánu plavat ve vaně i s dalším miminem - a tentokrát už bez počátečních obav a odkladů, a opět s Milenou.

reference

(Milena J., 16. 4. 2012 22:24)

Návštěvní kniha je zatím tabula rasa (přeci jen chodí na stránky spíše budoucí klienti), ale pár spokojených plaváčků najdete ve fotogalerii a na fotkách rozmístěných po celých stránkách :-) Na přání Vám také mohu dát kontakt na některou z bývalých klientek.
Těším se nashledanou
Milena Jeřábková