Jdi na obsah Jdi na menu
 


odkazy

na tomto místě bych chtěla upozornit na témata, která jsou pro mne důležitá a třeba by Vás mohly také zaujmout. Některé linky jsou trochu více osobní a je tu i holčičí dodatek :-)

pohyb:

Tchaj-ti čchüan - jemné cvičení pro dospělé i děti od 5ti let - inspirací nám byla východní i západní práce s tělem.

Kruhové tance - tanec je radost a kruhové tance jsou výjimečné zaměřením na prožitek (většinou) klidného pohybu ne na preciznost či estetiku provedení. Kruhové tance vychází z lidových a rituálních tanců, ale najdete zde i například choreografované meditační tance. To musíte zažít!

Psychoterapie - postupně se stala nedílnou součástí mého života a je mi velkou inspirací. Psychoterapeutem je i můj manžel - Jan Jeřábek. Zabývá se hlavně terapií osobního růstu, vztahy, ale také například psychosomatickými obtížemi včetně problémů s otěhotněním.

Alexanderova technika - aneb návrat k užívání svého těla tak, aby mohlo zdravě fungovat. Několik let jsem organizovala semináře se zahraničními lektory. Dnes už mohu doporučovat české nebo alespoň v Čechách žijící učitele! 

pro mami-mimi:

Vatanai - šátky na nošení dětí od českého výrobce. Velmi příjemně se nosí, dobře se váží a hodně vydrží. Jsou atestované na zdravotní nezávadnost. Ráda Vám je představím a naučím vázat.

doporučené plavecké kluby pro miminka:

rostou stále nové a mnoho jich je velmi kvalitních. V rámci konzultací radím klientkám, podle čeho  dobrý klub poznáte. U klubů, které zde uvádím mám ale osobní zkušenosti se zakladatelkami (buď patřily mezi mé školitelky, nebo kolegyně) a vím jakou péči věnují výběru a vzdělání instruktorek 

Motýlek

Amálka

Juklík

holčičí koutek:

MiJe - stylové klobouky a čepice pro velké i malé - aneb mé malé velké hobby, nebo už spíš závislost

Šperky - které nosím neustále - tedy, pokud na sobě nemám tyto ;-)

něco navíc:

Česká Grafologická Komora - grafologie mě naučila přesněji psychologicky myslet a díky tomu se lépe vyznat v sobě i druhých (bez ohledu na rukopis)