Jdi na obsah Jdi na menu
 


..... cvičení pro ženy - Vědomé tělo .....

Cvičení se pomalu rozvíjí a minulá setkání byla velmi příjemná.

Nepravidelně budeme cvičit i během léta. V případě zájmu se ozvěte a budu Vás informovat o připravovaných termínech (přez léto je třeba mít potvrzené alespoň 3 zájemce)

Těším se nashledanou!

Ukázka textu plakátku:

 vědomí – uvolnění – regenerace – přirozenost – zdraví – energie

Vědomé tělo

nové cvičení pro ženy, vhodné i pro těhotné

 

Nabízíme Vám jemná, ale účinná cvičení, vybraná z východ-ních i západních způsobů práce s tělem a myslí (tchaj-ťi, čchi-kung, Alexandrova technika, Feldenkraisova metoda, relaxace).

Všechny techniky byly vybrány tak, aby je mohly cvičit i těhotné a aby podporovaly zdravé těhotenství. Pro svůj regenerační, uvolňující a oživující efekt jsou také velmi vhodné pro ženy, které se chystají otěhotnět. Přijít ale můžete i pokud si „jen“ chcete posílit imunitu, rozšířit a zjemnit uvědomování si svého těla, uvolnit se a šetrně, ale účinně se rozhýbat.

Hlubší uvědomování si těla a plnější kontakt se sebou nám postupně umožní lépe dýchat, stát, chodit či sedět - tedy: zlepšit ty nejběžnější a základní aktivity našeho každodenního života a proto účinně odpočívat a skutečně o sebe pečovat… Vybraná cvičení podporují a stimulují imunitní systém, pohybovou soustavu, přirozenou činnost vnitřních orgánů, schopnost koncentrace atd.

 

Těším se nashledanou:   každou středu od 20:00

centrum Na houpacím koni, Na bělidle 1, Praha 5, kousek od metra Anděl.

www.nahoupacimkoni.cz, cena lekce: 120,-Kč

Do cvičení se můžete připojit kdykoli, je ale lepší se předem přihlásit! 

Další informace o cvičení i lektorce:  Milena Jeřábková

Tel.: 737 545 258, 251 818 014,

mjerabkova@volny.cz

 

 

www.tajci.estranky.cz